top of page

PERFORMANS YÖNETİMİ

Başarılı olmak için daha fazla sorumluluk almaya istekli olmak ve deneyimlerden ders çıkartmak gerekir. Performans yönetim sistemi ise başlangıç kademesinden üst düzeye kadar tüm çalışanların başarısı için kilit unsurlardan birisidir.

Er-Kim İlaç, uygulamakta olduğu performans değerlendirme ve yönetim sistemi ile her kademedeki çalışanlarının Er-Kim İlaç misyonuna katkılarını ölçmekte, gerekli eğitim, deneyim aktarımı ve yönlendirmeler ile performanslarını artırmalarına olanak sağlamaktadır.

Kariyer yolunuzu çizmek için olumlu ve istekli olmanız gerekir. Size benzersiz bir kariyer planı oluşturmanızda yardımcı olabiliriz. Anahtar nokta siz, vizyonunuz ve motivasyonunuz olacaktır.

Performans yönetimi ile nasıl ilerlediğiniz, bugün bulunduğunuz noktayı ve yarın olmak istediğiniz yeri takibiniz mümkün olacaktır. Biz Er-Kim İlaç olarak, sizin kişisel başarınızı şirket amacıyla birleştirmek için elimizden geleni yapıyor olacağız. İnsani değerlere odaklanma, dürüstlük, şeffaflık, ortak akılla karar vermek, “açık kapı” yönetimi, etkinlikleri daha verimli ve hatasız yapmanın yeni yollarını keşfetme, fırsatlara odaklanma, öğrenme ve gelişimde kararlı olma şirket felsefemizin temelinde yer alır.

Başlangıç önemli bir adımdır ve kariyer ulaşılacak bir yer değil, hayat boyu süren bir yolculuktur.

Birlikte Top az
shutterstock_226956889.jpg

EĞİTİM VE GELİŞİM

Biz Er-Kim İlaç olarak çalışanlarımıza değer veriyoruz; günümüzde anlık değişimler ve zorlayıcı durumlar geçmişe kıyasla çok artmış olsa da, çalışanlarımız bizimle hem kişisel hem profesyonel anlamda ilerleme ile uzun soluklu bir kariyer yolculuğuna çıkabilirler. Er-Kim İlaç, sektördeki “çalışanlarının şirket yaşı” en yüksek olan şirketlerden biri olmaktan gurur duymaktadır.

Er-Kim İlaç, kurumsal kültür unsuruna ve birlikte edinilen deneyime önem vermekte ve genel bir prensip olarak çalışanları ile uzun süreli iş ilişkileri kurmayı hedeflemektedir. Bu prensip çerçevesinde, mümkün olan her noktada orta ve üst düzey yöneticilerini, kendi kadrolarında çalışmış ve yetkinliğini, kurumsal kültüre uyumunu kanıtlamış çalışanları arasından terfi yoluyla seçmeye özen göstermektedir.

Er-Kim İlaç’ın 35 yıllık başarılı geçmişinde büyük rol oynayan bu yaklaşımı, günümüzde de “Yönetici Yetiştirme Programı” uygulamasıyla devam etmektedir. Bu kapsamda, Er-Kim İlaç’ın olası yönetici gereksinimlerini karşılamak ve güçlü bir ekip oluşturarak sektördeki başarı grafiğini zirveye taşımak amacıyla 6 aşamalı bir program uygulanmakta ve çalışanlarının Er-Kim Değerleri, Bireysel Yönetim, Müşteri Yönetimi, Ekip Yönetimi, Satış Performansı Yönetimi ve Zor Koşulların Yönetimi konularında gelişimlerine katkıda bulunulmaktadır.

Yönetici Yetiştirme Programı’na dahil edilen şirket çalışanlarına sunum becerileri, sosyal stiller, duygusal zeka, kişisel imaj yönetimi, alan yönetimi (hedefleme, segmentasyon, planlama, denetim, raporlama), bütçeleme ve bütçe kullanımı, liderlik, çatışma yönetimi, müzakere becerileri, baskı ve stres altında yönetim, değişim yönetimi gibi konularda hizmet içi eğitim ve yönlendirmeler yapılarak kurumsal, yönetsel ve mesleki yetkinlikleri geliştirilmektedir.

Günümüzde kişinin her türlü engel ve zorlayıcı koşula karşın kendi kendini geliştirebilmesi ve kendine tam olarak güvenmesi çok önem taşımaktadır. Elbette eğitimler de önemlidir, ancak bununla birlikte pek çok bilimsel veri göstermektedir ki en iyi öğrenme deneyimleyerek yapılmaktadır.

Çalışanlarımız başarmak için rekabete karşı üstünlüklerinin farkındalar ve bunu koruyabilmek için onlara sürekli uygun eğitimler, çift yönlü geribildirimler veriyor ve gelişim planları hazırlayıp takip ediyoruz.

Eğitimler ve gelişim fırsatları kişilerin bulunduğu pozisyona ve yetkinliklere göre değişmekte olup çalışanlarımızın “bir yere varmaktan çok o yere nasıl vardığını” düşünmesininin önemine inanıyoruz.

İş başvurularınız için ik@er-kim.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page